AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZ KERVANSARAYINDA YAPILDI...

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI İLÇEMİZ KERVANSARAYINDA YAPILDI...

 

               İl Millî Eğitim Yöneticilerimiz ile İlçe Millî Eğitim Müdürlerimiz İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN’ın  başkanlığında İlçemiz Kervansarayında toplandı. Toplantıya Millî Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve İlçe  Millî   Eğitim   Müdürlerimiz  katıldı. İl Millî Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN yapmış olduğu konuşmada Valiliğimiz koordinasyonunda yapılan ve Müdürlüğümüzce yürütülen  projelerden  bahsetti. EKAP  ve  “Değerler  Hareketi”  projelerinde  okullarımızın gayet başarılı olduğunu belirtti.  “ YGS ‘de ve LYS’de başarımızı daha iyi yerlere taşıyalım.  TEOG 1-2 sınavında Türkiye birinciliğini paylaşan öğrencilerimizi kutluyorum, bu öğrencilerimizin EBA ve okullarındaki Destekleme ve  Yetiştirme   kurslarından  yararlandığını  gördük. Dileğimiz önümüzdeki eğitim-öğretim yılında TEOG, YGS ve LYS sınavlarında başarımızın daha da artmasıdır, ayrıca akademik başarı yanında öğrencilerin sosyal ve sportif faaliyetlere de yönlendirilip ödüllendirilmelerinin önemini vurgulayarak sözlerine son verdi.

 

       İl Milli Eğitim Yöneticileri kendi birimleriyle ilgili olarak İlçe Millî Eğitim Müdürlerini bilgilendirdi.  İlçe Millî Eğitim Müdürleri de ilçelerimizdeki çalışmalar ve karşılaştıkları sorunlar hakkında paylaşımda bulundu. Fikir alışverişinin ardından iyi dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

 

 

03-07-201703-07-201703-07-201703-07-201703-07-201703-07-201703-07-2017

Sultandağı Hükümet Konağı Kat1 Sultandağı AFYONKARAHİSAR - 02726561680

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.