AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ekders Veri Girişleri Nisan Ayı...

Ekders Veri Girişleri Nisan Ayı...

Nisan ayı ek ders modülü veri girişine açılmış olup,  Okul ve Kurum Müdürlerinin  Nisan ayı  ek ders saatlerinin girişlerinin yapılması hususunda bilgilerinizi rica ederim.

 

Not 1: 26-27 Nisan 2017 TEOG Sınavlarında görevli olanların ekdersleri bu aya (Nisan) yazılacak olup görevlilerin imza sirkülerinin evraklara eklenmesi gerekmektedir.

Not 2: 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandum ve 23 Nisan Pazar günü resmi tatil olması nedeniyle bu iki güne ait DYK,Kurs Ücreti,Egzersiz vb. ücretler ekders puantajlarına yazılmayacaktır.

Not 3 :17 Nisan 2017 Pazartesi günü referandum ertesi olması sebebiyle idari tatil olmuştur.O güne ait yönetici ve öğretmen üzerindeki ekdersler yazılacak olup; nöbet,DYK ve egzersiz ekders olarak yazılmayacaktır.

Not   4   :26-27 Nisan Merkezi Ortak Sınav günleri O güne ait yönetici ve öğretmen üzerindeki ekdersler yazılacak olup; nöbet,DYK ve egzersiz ekders olarak yazılmayacaktır.(Tatil Olan Okullar)

Not      5   ::26-27 Nisan Merkezi Ortak Sınav günleri görev alan öğretmenler 5(beş) saat Sınav Görevi  yazılacaktır.

Sultandağı Hükümet Konağı Kat1 Sultandağı AFYONKARAHİSAR - 02726561680

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.