AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EKAP (Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi) Ödül Töreni Yapıldı....

EKAP (Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi) Ödül Töreni Yapıldı....

Rehberlik Araştırma Merkezi Toplantı salonunda yapılan programa İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız Fatih AKÇİL, Mevlüt ÇINAR, Şube Müdürlerimiz Hikmet TUNCER, Mehmet KUTLUCA, Selman EKİCİ, Mustafa KOÇAK, Mustafa AKÇİL, Muammer DEMİRCAN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

              Program açılışında bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Metin YALÇIN; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ülkemizin 2023 hedefleri doğrultusunda “Değişim ve Gelişimi Sağlamada Öncü Kurum Olmak” vizyonu kapsamında;  Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi  ilimiz genelindeki tüm okul ve kurumlarımız ile çalışanlarımız, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz ve diğer paydaşlarımızın da katılımı ile eğitim öğretimdeki iyileştirmeye açık tüm alanlarımızı stratejik plan amaç ve hedeflerimizi de kapsayacak şekilde uygulamaya koymuştur

 

EKAP Projesi kapsamında 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında yapılan tüm faaliyetler, gönüllü öğretmenler tarafından oluşturulan komisyon marifetinde değerlendirilmiştir. Değerlendirmeler tamamen bağımsız ve şeffaf olarak Af-Bis sistemi üzerinden yapılmış olup, 8 ayrı kategoride dereceye giren okullar belirlenmiştir. Her kategoriden 5 okul olmak üzere toplamda 40 okulumuz dereceye girerek ödül almaya hak kazanmıştır. Ödül alan okullarımızı tebrik ediyorum, programa hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

İlçemizden Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Merve Sena  DEMİRELLİ  İle şehit Yılmaz MTAL öğrencilerinden Sadık Doğan GÖKGÖZ  ödül  aldılar. Emeği geçen tüm idarecilerimize, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize camiamız adına teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 14-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-201714-06-2017

Sultandağı Hükümet Konağı Kat1 Sultandağı AFYONKARAHİSAR - 02726561680

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.