AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Müfredat Projesi Hakkında (Güncellendi) !!!

E-Müfredat Projesi Hakkında (Güncellendi) !!!

Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim Bölgeleri Yönergesi ile Eğitim Kurulları ve Zümreleri Yönergesi 2017/Ağustos ayı itibarıyla yürürlüğe girmiştir.

Tüm eğitim kurumlarında görevli yönetici ve öğretmenlerimiz iş ve işlemlerini adı geçen Yönergeler hükümleri ve ekleri takvime göre yürütmeleri gerekmektedir.

Söz konusu Yönergelerde geçen e-Kurul ve Zümre Modülü http://e-mufredat.meb.gov.tr adresindeki Yıllık Plan Modülü üzerinden geçici uygulama ile hizmete sunulmuştur. 2018 yılı başına kadar sistem üzerinde kayıtlar eğitim maksatlı olarak yapılabilecek ve sistem bu tarihten sonra sıfırlanarak  kademeli olarak ülke genelinde uygulanacaktır.

Sistem hakkında Müdürlüğümüz tarafından 5 Aralık 2017 tarihinde yapılacak Müdürler Kurulu toplantısında gerekli bilgilendirme yapılacaktır. Sistem üzerinden kullanıcı yetkilerinin verilebilmesi için tüm idareci ve öğretmenlerimizin sisteme en az bir kere giriş yapmaları gerekmektedir.

 

 

e-müfredat sunusu için tıklayınız


e-müfredat yapılan değişiklikler


Not:  http://e-mufredat.meb.gov.tr Ana sayfasının alt sağ kısmında bulunan Dokümanlar kısmından konuyla ilgili ayrıntılı bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz... 

Sultandağı Hükümet Konağı Kat1 Sultandağı AFYONKARAHİSAR - 02726561680

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.