AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları

İlçemizde öğretmenler günü kutlamaları 24 Kasım Pazartesi günü saat:09.30 da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan TURAN’nin çelenk sunumu ile başladı
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları

İlçemizde öğretmenler günü kutlamaları 24 Kasım Pazartesi günü saat:09.30 da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan TURAN’nin çelenk sunumu ile başladı. Ardından Atatürk ve ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimizin anısına 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla sona eren törenin kutlama programına İlçemiz kapalı düğün  salonunda devam edildi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Muhammet Emin GÜNGÖR ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan TURAN, kurum Müdürleri ve öğretmenler katıldılar. Törenin sonunda aday öğretmenlere, Sultandağı Anadolu İmam Hatip Lisesi Öğretmeni Sevil IŞIK tarafından öğretmen yemini ettirildi. Yeni öğretmenlerimize meslek hayatlarında başarılar diliyoruz.

Sultandağı Hükümet Konağı Kat1 Sultandağı AFYONKARAHİSAR - 02726561680

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.